Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Warsztaty hybrydowe Płock

18.04.2023

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 15-16 kwietnia 2023 r. w Płocku odbyły się warsztaty dla lekarzy weterynarii z ultrasonografii psów i kotów organizowane przez naszą firmę. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły kilkunastu uczestników z różnych regionów kraju.

Celem warsztatów było zapoznanie lekarzy weterynarii z podstawami i średnio zaawansowanymi technikami badania USG małych zwierząt. Warsztaty składały się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczną poprowadził dr n. wet. Wojciech Kinda –online. Część praktyczną poprowadził dr n. wet. Piotr Dębiak, który pokazał jak prawidłowo wykonać badanie USG jamy brzusznej, a następnie kierował i nadzorował uczestników w trakcie badania. Używaliśmy nowoczesnego sprzętu firmy Vetiss, który zapewniał wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi wszystko to dzięki Sonosape P12 Elite Sonoscape P 40 Elite Versana Active Versana Balance.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i efektów warsztatów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie oraz za perfekcyjną organizację Przychodni Primavet Płock. Mamy nadzieję, że warsztaty przyczyniły się do podniesienia kwalifikacji i umiejętności w zakresie ultrasonografii małych zwierząt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzętu medycznego dla weterynarii oraz do uczestnictwa w kolejnych edycjach warsztatów.

Pani Doktor/Panie Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie zakupu aparatu USG.