Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Aktualności

12.09.2022

V Konferencja Weterynaryjna Małych Zwierząt FORVET

W miniony weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w V Konferencji Forvet, gdzie uczestnicy mogli zgłębiać swoją wiedzę zarówno w tematyce dotyczącej struktur drobnych szyi jak i żywienia czy rozrodu zwierząt a także zostały poruszone kwestie dotyczące zarządzania placówką weterynaryjną. Dzień wcześniej miały miejsce krótkie wykłady oraz praktyczne badanie struktur szyi u psów i kotów w Przychodni Weterynaryjnej Animal.

5.08.2022

Akademia Tomografii Weterynaryjnej

NOWOŚĆ!! Ruszamy z Akademią Tomografii Weterynaryjnej. Szczegóły na stronie: https://tomografiaweterynaryjna.pl/ Po długich i intensywnych, ale również niezwykle pasjonujących przygotowaniach prezentujemy Państwu Akademię Tomografii Weterynaryjnej. Naszą misją było stworzenie kursu, który będzie umożliwiał Państwu wykonanie wysokiej jakości skanów oraz interpretację obrazów.

23.05.2022

Kolejna dawka wiedzy! Przed nami cykl webinarów dotyczących ultrasonografii zwierząt egzotycznych.

Tym razem zachęcamy Państwa do zapoznania się z ultrasonografią zwierząt egzotycznych. Przed nami cykl 4 webinarów. Na początek-królik.

18.05.2022

II Kongres PAVC czyli wielkie wydarzenie kardiologiczne

Jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń już za nami! Dużo pracy, wspaniali wykładowcy, wykłady pełne wiedzy a do tego mnóstwo ciekawych przypadków. Dzień wcześniej odbyły się warsztaty praktyczne z wad wrodzonych.

26.04.2022

Struktury drobne głowy, szyi oraz jamy brzusznej. Katowice.

Warsztaty z obrazowania struktur drobnych już za nami. Uczestnicy mieli okazje poszerzać swoją wiedzę zarówno z zakresu teoretycznego jak i praktycznego trenując na wysokiej klasy aparatach ultrasonograficznych.

Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie nowego USG, oddzwonię
lek.wet. Maciej Gad