Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Wykorzystanie dopplera w praktyce

11.10.2020

Warsztaty z zakresu diagnostyki dopplerowskiej zakończone sukcesem! Nakierowane szczególnie na problem zespolenia wrotno-obocznego. Podczas warsztatów uczestnicy doskonalili wiedzę z zakresu anatomii ultrasonograficznej naczyń a następnie mieli okazje samodzielnie diagnozować pacjentów z problemami naczyniowymi.

Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym prelegentom za przekazanie w sposób niezwykle merytoryczny zaawansowanej wiedzy oraz podzielenie się swoim bezcennym doświadczeniem. Pod kątem obrazowania warsztaty prowadził niezawodny dr n.wet. Wojciech Kinda, któremu towarzyszył podczas części praktycznej lek.wet Kamil Borzyszkowski. Dodatkowo dr n.wet. Piotr Trębacz przeanalizował problem z punkty widzenia chirurga oraz nakreślił model współpracy pomiędzy radiologiem, internistą a chirurgiem.

Za przygotowanie i pomoc w warsztatach dziękujemy całej ekipie Gliwickiej Przychodni Weterynaryjnej na czele z niezawodną Panią Doktor Magdaleną Cymbryłowicz, która umówiła aż 6ciu pacjentów z krążeniem wrotno -obocznym potwierdzonym jak i z podejrzeniem, dzięki czemu uczestnicy mogli sami zmagać się z poszukiwaniem patologicznych połączeń naczyniowych wykorzystująć Sonoscape P40 z głowicami microconvex oraz liniową.

Pani Doktor/Panie Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie zakupu aparatu USG.