Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Aktualności

28.03.2022

Warsztaty diagnostyka wad wrodzonych serca psów i kotów-Warszawa-Vetcardia

Wady wrodzone serca psów i kotów to jedna z największych bolączek kardiologa weterynaryjnego. Ale nie dla uczestników naszych warsztatów. Dzięki niesamowitej wiedzy i doświadczeniu prelegentów lek. wet. Rafała Niziołka oraz lek. wet. Katarzyny Kraszewskiej wiele tematów zostało usystematyzowanych i wyjaśnionych na części teoretycznej w sobotę.

14.03.2022

Warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej psów i kotów

W miniony weekend, w niedzielę miały miejsce warsztaty z obrazowania narządów psów i kotów. Jednocześnie przeprowadziliśmy je w dwóch lokalizacjach. Jedne w Aleksandrowie Kujawskim i drugie w Zielonej Górze.

8.03.2022

Warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej zwierząt egzotycznych

W ubiegły weekend miały miejsce warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej zwierząt egzotycznych w Warszawie. Doktor Agnieszka Wdowiarska podzieliła się wysoce specjalistyczną wiedzą z zakresu obrazowania szyi, klatki piersiowej oraz jamy brzusznej małych futrzastych zwierzaków. Dołączyła do nas Doktor Aleksandra Małek-Sanigórska, która wspierała uczestników swoim doświadczeniem praktycznym. Zachęcamy do obserwowania naszej strony!

31.05.2021

Warsztaty USG Diagnostyka struktur drobnych jamy brzusznej oraz szyi

Skierowane do lekarzy weterynarii, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie obrazowania struktur drobnych szyi oraz jamy brzusznej. Podczas części praktycznej będą mogli Państwo pod okiem specjalistów, trenować obrazowanie najbardziej drobnych narządów szyi: krtań, tchawica, tarczyca, gruczoł ślinowy, węzły chłonne zagardłowe oraz jamy brzusznej: węzły chłonne, nadnercza, trzustka, pęcherzyk żółciowy, przewody żółciowe wewnątrz i zewnątrz wątrobowe, wpust i część odźwiernikowa żołądka, dwunastnica – brodawka, ujście biodrowo- ślepo- okrężnicze.

24.04.2021

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii 2021

Został ustanowiony przez Światowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii ( World Veterinary Association ) w 2000 r. aby móc uświadomić jak ważną rolę spełniają Lekarze Weterynarii w społeczeństwie.

Pani Doktor/Panie Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie zakupu aparatu USG.