Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Aktualności

14.03.2022

Warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej psów i kotów

W miniony weekend, w niedzielę miały miejsce warsztaty z obrazowania narządów psów i kotów. Jednocześnie przeprowadziliśmy je w dwóch lokalizacjach. Jedne w Aleksandrowie Kujawskim i drugie w Zielonej Górze.

8.03.2022

Warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej zwierząt egzotycznych

W ubiegły weekend miały miejsce warsztaty z diagnostyki ultrasonograficznej zwierząt egzotycznych w Warszawie. Doktor Agnieszka Wdowiarska podzieliła się wysoce specjalistyczną wiedzą z zakresu obrazowania szyi, klatki piersiowej oraz jamy brzusznej małych futrzastych zwierzaków. Dołączyła do nas Doktor Aleksandra Małek-Sanigórska, która wspierała uczestników swoim doświadczeniem praktycznym. Zachęcamy do obserwowania naszej strony!

31.05.2021

Warsztaty USG Diagnostyka struktur drobnych jamy brzusznej oraz szyi

Skierowane do lekarzy weterynarii, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie obrazowania struktur drobnych szyi oraz jamy brzusznej. Podczas części praktycznej będą mogli Państwo pod okiem specjalistów, trenować obrazowanie najbardziej drobnych narządów szyi: krtań, tchawica, tarczyca, gruczoł ślinowy, węzły chłonne zagardłowe oraz jamy brzusznej: węzły chłonne, nadnercza, trzustka, pęcherzyk żółciowy, przewody żółciowe wewnątrz i zewnątrz wątrobowe, wpust i część odźwiernikowa żołądka, dwunastnica – brodawka, ujście biodrowo- ślepo- okrężnicze.

24.04.2021

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii 2021

Został ustanowiony przez Światowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii ( World Veterinary Association ) w 2000 r. aby móc uświadomić jak ważną rolę spełniają Lekarze Weterynarii w społeczeństwie.

20.04.2021

Ruszamy z warsztatami!

Nowe warsztaty, ciekawa tematyka. Tym razem połączenie wykorzystania technik dopplerowskich w patologii ciąży u małych zwierząt. Koncepcja jednodniowych warsztatów z częścią praktyczną oraz dużą ilością praktyki. Podczas tej ostatniej nie zabraknie na pewno ciekawych przypadków zarówno fizjologii jak i patologii ciąży.

Pani Doktor/Panie Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie nowego USG, oddzwonię
lek.wet. Maciej Gad