Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Warsztaty Karkonoski Kurs Ultrasonografii

18.04.2023

 

 

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 14-16 kwietnia 2023 r. w odbyły się warsztaty dla lekarzy weterynarii z ultrasonografii psów i kotów organizowane przez Instytut Profilaktyki i Leczenia Nowotworów Zwierząt. Warsztaty były współorganizowane przez naszą firmę. Warsztaty zgromadziły wielu uczestników z całej Polski.

Celem warsztatów było zapoznanie lekarzy weterynarii z zastosowaniem badania USG u małych zwierząt. W części teoretycznej omawiano zasady diagnostyki obrazowej i biopsji.. W części praktycznej uczestnicy mieli okazję ćwiczyć badanie USG na zwierzakach pod okiem doświadczonych instruktorów. Używaliśmy nowoczesnego sprzętu firmy Vetiss, który zapewniał wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi, a to wszystko dzięki Versana Active, Sonoscape E2, Versana Balance, Sonoscaoe P 12 Elite.

Warsztaty były bardzo profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. Instruktorzy byli pomocni i zaangażowani. Atmosfera była przyjazna i koleżeńska, a to wszystko w otoczeniu pięknej przyrody.

Mamy nadzieję, że warsztaty pomogły w podniesieniu kwalifikacji i umiejętności lekarzy weterynarii w zakresie ultrasonografii małych zwierząt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzętu medycznego dla weterynarii oraz do uczestnictwa w kolejnych edycjach warsztatów.

 

 

Pani Doktor/Panie Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie zakupu aparatu USG.