Zadzwoń: +48 791 555 909

Napisz: sprzedaz@vetiss.pl

Aktualności

4.09.2020

Webinar ultrasonografia głaki ocznej już dostępny!

Kolejny ciekawy webiar przed nami. Tym razem została poruszona tematyka dotycząca ultrasonografii gałki ocznej.

3.08.2020

NOWOŚĆ! Webinary online.

Ruszymy z nową serią webinarów online! Dzięki nowemu rozwiązaniu materiał można obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie, odtworzyć w miejscu, w którym zakończyliśmy oglądanie i dalej kontynuować kiedy mamy na to czas. Dostępne na naszej stronie w zakładce webinary.

8.07.2020

Dzień Psa

Kilka dni temu- 1 lipca, obchodzony był dzień psa, zapoczątkowany z inicjatywy miesięcznika „Przyjaciel Pies” aby zwrócić uwagę na problem dotyczący porzucania zwierząt w okresie wakacyjnym związanym z wyjazdami.

27.04.2020

Światowy Dzień Lekarzy Weterynarii

Mamy nasz dzień! To wyjątkowy czas, który możemy poświęcić na propagowanie wiedzy dotyczącej naszego zawodu. Każdego dnia dbamy o zdrowie i życie czworonogów a dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologii nasza praca staje się przyjemnością.

26.02.2020

Szkolenia TYLKO dla klientów VETISS

Vetiss to firma założona przez lekarzy weterynarii dla lekarzy weterynarii. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją aparatów USG, organizacją szkoleń ale również chcemy aby nasi klienci rozwijali swoje umiejętności w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej. Z tego powodu organizujemy warsztaty skrojone na miarę potrzeb tak aby dbać o stały rozwój umiejętności.

Doktorze,
proszę zostaw kontakt w sprawie nowego USG, oddzwonię
lek.wet. Maciej Gad